OFERTA SPRZEDAŻY
KOMPLEKSU BIUROWO-PRODUKCYJNEGO

Do sprzedaży oferowany jest zakład produkcyjny w Bielsku – Białej, przy ulicy Wapienickiej 36. Działka o powierzchni 7450 m2 znajduje się na terenach przeznaczonych na produkcję, składy, magazyny i usługi (PU-01).
Zakład zaopatrzony jest we wszystkie media: wodę miejską oraz własną studnię, prąd, gaz i kanalizację miejską. Budynki są w bardzo dobrym stanie technicznym, po niedawnym remoncie.
Całkowita powierzchnia zakładu to 3797 m2, na którą składają się :
  • pomieszczenia produkcyjne - pow. 2387 m2
  • pomieszczenia biurowe, socjalne i sanitariaty - pow. 682 m2
  • pomieszczenia magazynowe – 415 m2
  • piwnice - 313 m2
(pomiędzy piwnicą a halami produkcyjnymi istnieje możliwość transportu- jedna z piwnic wyposażona jest w dźwig towarowo-osobowy o nośności 1000 kg =500 kg + 6 osób).
W budynku biurowym znajdują się gabinety, sekretariat, biura, pomieszczenia socjalne dla pracowników i sanitariaty. Pomieszczenia są w bardzo dobrym stanie. Istnieje możliwość nadbudowy budynku przemysłowo-biurowego i stworzenia tym samym dodatkowej powierzchni biurowej. Budynek ogrzewany jest z węzła miejskiego (za pośrednictwem PK THERMA).
Na terenie nieruchomości znajduje się utwardzony plac parkingowo-manewrowy o powierzchni 1100 m2, oraz rampa z częściowo zadaszoną wiatą.
Całość obiektu ma bardzo uniwersalne przeznaczenie, umożliwia prowadzenie praktycznie dowolnej działalności gospodarczej.

Szczegółowe informacje pod nr tel.
+48 668 873 179, +48 668 873 171
Hale posiadają duże bramy transportowe (8 szt),elektryczne suwnice wciągniki) o nośności 1,5t (3szt), kanał diagnostyczny, wagę elektroniczną, system rozprowadzania układu sprężonego powietrza z własnego kompresora, posadzki betonowe gwarantujące wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne.                           
Hale ogrzewane są z własnej kotłowni gazowej.
Zakład jest bardzo rozbudowany, posiada wiele pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.
Cały teren jest ogrodzony , obiekt posiada własną portiernię.
Obiekt ma bardzo dobrą lokalizację - niedaleko drogi S1, łatwy dojazd i dostępność środków komunikacji miejskiej.
W odległości 50 m od obiektu do dyspozycji pracowników jest również duży parking zewnętrzny.